You are here:

Zajęcia weekendowe

Zajęcia weekendowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_transport9.jpgW weekendy staram się z reguły zajmować się tylko tymi rzeczami, które lubię najbardziej. Moją pasją jest motoryzacja, a zwłaszcza wyścigi samochodowe. Bardzo lubię oglądać je w telewizji, ale wprost przepadam za wyjazdami na rajdy i oglądaniem tego wszystkiego na własne oczy.

Mój mąż zdaje sobie sprawę z tej pasji, sam zresztą też lubi oglądać rajdy, więc często wyjeżdżamy w weekendy, by potem razem stać na trasie takiego rajdu i kibicować. Niestety żadnej z moich przyjaciółek motoryzacja nie interesuje i nie mogę ich przekonać, że to jest niesamowite przeżycie, tak oglądać z bliska pędzące maszyny. Całe szczęście, że w tej kwestii mogę liczyć chociaż na męża.
W najbliższy weekend wybieramy się właśnie na kolejny z planowanych wyjazdów. Swoje dni wolne ustalamy, biorąc pod uwagę trasy i terminy rajdów samochodowych. Cóż, nie narzekam na to, w końcu motoryzacja naprawdę mnie pasjonuje i jeśli zdarzy nam się, że nie możemy pojechać na jakiś rajd, jestem po prostu wściekła i niepocieszona.

Inne wpisy związane tematycznie z motoryzacją:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, baront schody, balayage kraków, fluorokrzemian glinu, Szamba Betonowe Lesko, Fotoodmładzanie żary, Tynk mozaikowy Lakma, onlynails cennik, Minikoparka Gorlice, zeltiq Warszawa, balayage fryzjer kraków

Back to Top

mezoterapia vivaderm, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, Vetrex Radom okna, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, wynajem igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874