You are here:

Zajęcia weekendowe

Zajęcia weekendowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_transport9.jpgW weekendy staram się z reguły zajmować się tylko tymi rzeczami, które lubię najbardziej. Moją pasją jest motoryzacja, a zwłaszcza wyścigi samochodowe. Bardzo lubię oglądać je w telewizji, ale wprost przepadam za wyjazdami na rajdy i oglądaniem tego wszystkiego na własne oczy.

Mój mąż zdaje sobie sprawę z tej pasji, sam zresztą też lubi oglądać rajdy, więc często wyjeżdżamy w weekendy, by potem razem stać na trasie takiego rajdu i kibicować. Niestety żadnej z moich przyjaciółek motoryzacja nie interesuje i nie mogę ich przekonać, że to jest niesamowite przeżycie, tak oglądać z bliska pędzące maszyny. Całe szczęście, że w tej kwestii mogę liczyć chociaż na męża.
W najbliższy weekend wybieramy się właśnie na kolejny z planowanych wyjazdów. Swoje dni wolne ustalamy, biorąc pod uwagę trasy i terminy rajdów samochodowych. Cóż, nie narzekam na to, w końcu motoryzacja naprawdę mnie pasjonuje i jeśli zdarzy nam się, że nie możemy pojechać na jakiś rajd, jestem po prostu wściekła i niepocieszona.

Inne wpisy związane tematycznie z motoryzacją:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: Drepo zadaszenia tarasów, żwir siany ostrów, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, Vademecum elektryka SEP, osb stopfire, glutamina katowice, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, durobet ceny, kostka fakturowana producent

Back to Top

Balistyka dla snajperów Ejsmont, akcesoria do łazienki Apavisa, Vetrex Radom okna, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu, sprzedaż zestawów igłofiltrów