You are here:

Zajęcia codzienne

Zajęcia codzienne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_samochod6.jpgNa co dzień chętnie zaglądam do pobliskiego warsztatu samochodowego. Wszyscy mnie tam znają i pozwalają mi asystować przy naprawach, bo wiedzą, że bardzo pasjonuje mnie motoryzacja. Lubię wiedzieć, co w jakim samochodzie kryje się pod maską i jak naprawić drobne usterki.

Oczywiście sama nie mogłabym pracować w warsztacie, ale lubię zrozumieć, jak objawia się konkretne niedociągnięcie w samochodzie. Od zawsze interesował mnie świat samochodów, jako dziecko bawiłam się przede wszystkim autkami. Moja matka była załamana i wciąż powtarzała, że motoryzacja to zabawa dla chłopców, a nie dla dziewczynek. Ja jednak puszczałam jej gderanie mimo uszu i organizowałam wyścigi samochodowe z efektownymi katastrofami.
Zresztą do dnia dzisiejszego bardzo lubię oglądać samochody. Zbieram albumy i czasopisma, których tematyką jest motoryzacja. Porównuję różne modele aut, potrafię wymienić osiągi większości marek. Uważam, że nie można dzielić zainteresowań na męskie i kobiece, ja na przykład wolę auta niż ciuchy.

Inne wpisy związane tematycznie z motoryzacją:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, rodogosz ogrody, zeltiq Warszawa, Usuwanie owłosienia żary, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, Fotoprzekaźnik Sick, balayage kraków, armatura łazienkowa Apavisa, durobet ceny, busy do danii szamotuły, szycie firan kędzierzyn

Back to Top

Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, laweta Golub-Dobrzyń, tanie taxi ketrzyn, wynajem zestawów igłofiltrów, Primacon taśmy transportujące, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874